Kurz předčasné ejakulace

Abyste jako žena mohli ejakulovat, musíte být extrémně vzrušení. Nejen vzrušený, ale extrémně vzrušený. Z tohoto důvodu je důležitá dobrá předehra. Kromě toho musí být žena velmi uvolněná. Jste připraveni?

Pokud víte, jak ženu vyvrcholit, budete tím nejlepším milencem, s jakým kdy byla. Bez ohledu na to, jak moc jste jako žena sexuálně aktivní, je pravděpodobné, že jste nikdy nezažila ženskou ejakulaci. Pouze 21 % žen tvrdí, že někdy ejakulovalo. A ještě méně žen (5 %) tvrdí, že "stříká" pravidelně. Tyto nadržené amatérské děvky přesně vědí, jak muže vzrušit.

Některé ženy si myslí, že nejsou fyzicky schopné "stříkat", ale to je velký omyl! Pomocí několika tipů a triků se ženy mohou naučit stříkat. Muži se také mohou naučit, jak je přimět ke "stříkání".

Ženská ejakulace? Je to čůrání?

Někteří lidé si pletou ženskou ejakulaci s močením. Ejakulace s výstřikem je však variantou orgasmu, kdy žena během vyvrcholení doslova vystříkne vaginální tekutinu z pochvy. Tato tekutina je čirá a téměř bez zápachu, víceméně podobná vodě. Pokud jste žena, která někdy prožila ejakulaci, víte, že se jedná o nejlepší orgasmy, které může žena zažít.

Na rozdíl od močení je squirting nedobrovolnou reakcí na stimulaci bodu G. Stříkání a močení jsou si podobné, protože vaginální tekutina je stejně jako moč vylučována močovou trubicí. Žena vystříkne malé množství tekutiny, někdy tak malé, že není patrný rozdíl mezi stříkajícím orgasmem a vaginální tekutinou uvolňovanou při vzrušení. Některé ženy stříkají mnohem více, ale v takovém případě tekutina obvykle obsahuje moč.

Bod G

Jedná se o bod G, soubor nervových zakončení a žláz na přední stěně pochvy. Bod se nachází 2-5 cm uvnitř pochvy směrem k břichu. Bod G je na dotek houbovitý. Zakruťte prsty směrem nahoru, jako byste dělali pohyb "pojď sem", a pohlaďte celou oblast. Pokud se ujistíte, že jste dostatečně vzrušeni, brzy poznáte, zda jste našli to správné místo. Jakmile najdete správné místo, není možné si nevšimnout fyzické reakce.

Bod G lze snáze najít, když je žena vzrušená. Stejně jako penis ztvrdne, až když jste vzrušeni, zůstává bod G skrytý, dokud žena není skutečně vzrušená.

Mnoho žen toto místo pro sebe ještě neobjevilo. Zpočátku může mít člověk pocit, že se mu chce na záchod. To je zcela normální. Ženská ejakulace však rozhodně není močení. Pokud půjdete na toaletu jako první, tuto starost předem eliminujete.

Sexuální hračky

Pokud patříte k ženám, které raději experimentují samy, můžete také zvážit vibrátor na bod G. Tyto erotické hračky mají zakřivené nebo tvarované špičky, speciálně navržené tak, aby stimulovaly bod G a umožnily vám snadno vystříknout.